Марш Захисників України

Олександр Вакуленко

Олександр Вакуленко

24 серпня 2019 року на честь 28-ї річниці Незалежності України у Києві відбувся Марш Захисників України.

Завдяки захисникам України, війна на дійшла до наших домівок. Над нами не свистять кулі, не розриваються навколо снаряди та міни. Безцінним є подвиг добровольців, які 2014 року, одразу після Майдану, стримали на Сході України поширення сепаратистської чуми. Незважаючи на втрати, українські підрозділи із кожним днем здобувають бойовий досвід, й нині Україна чи не єдина країна в Європі, яка може протистояти Московії.

На початку колон Маршу Захисників України йшли рідні наших загиблих воїнів. Діти, які втратили своїх батьків, та матері українських Героїв тримали фото найрідніших людей. Стільки сил, енергії та любові доклали матері, щоб виховати своїх синів, відомо лише їм. І ось їхні життя забрала війна. Чимало людей, які спостерігали за Маршем на тротуарах, не стримували сліз. Учасників ходи зустрічали щирими оплесками.

Вулицями Києва пройшли рідні Героїв Небесної сотні, учасники московсько-української війни у складі військових підрозділів та делегацій із областей України, медики, волонтери. Серед них − колона членів ОУН – легендарної організації, яка стоїть на захисті української ідеї із 1929 року.

Вшанування загиблих захисників України відбулося на Майдані Незалежності, Алеї Героїв Небесної сотні та біля Стіни народної пам’яті загиблих за Україну 2014-2018 рр. на Михайлівській площі. Біля Будинку профспілок згадали про військових та цивільних, які перебувають у московському полоні.

Організаторами вражаючого патріотичного заходу виступили організації: «Незалежна Україна», Спілка ветеранів війни з Росією, Рух Ветеранів України, Київська міська спілка ветеранів АТО, ВО «Vesta», Ветеранське Братерство Інфо та Володимир Зінченко.

Фото автора