День народження полум’яних патріотів Олени Теліги і Олега Ольжича

Леонід Осипчук

Леонід Осипчук

Досить насиченим виявився сьогоднішній день. Ні, не виборчим дійством, яке пройшло досить буденно, а подіями, що підтверджують здатність пам’яті  націоналістів не забувати про  подвиг посестер і побратимів у боротьбі за свободу і незалежність України.

Сьогодні,  у день народження полум’яних патріотів Олени Теліги і Олега Ольжича, о 12-ій годині у Бабиному Яру делегація ОУН, Всеукраїнського жіночого товариства ім. Ольги Басараб і Олени Теліги, очолювана Головою ОУН Богданом Черваком, поклала квіти до підніжжя пам’ятника Олені Телізі та до Пам’ятного Хреста у Бабиному Яру, де були розстріляні гітлерівцями понад 600 членів ОУН. Квіти були покладені також і до пам’ятної дошки Олегу Ольжичу на вул. Толстого, 15.

Цікавим також було ознайомлення з художньою виставкою творів поета-письменника, учасника російсько-української війни Бориса Гуменюка на території храму святого Миколая на Аскольдовій могилі. Можна із впевненістю сказати, що талант – він у всьому талант.  Тож тепер будемо пам’ятати, що Борис Гуменюк  – не тільки поет-письменник, а ще й талановитий художник зі своєю манерою письма.

Фото автора