На честь визначного члена ОУН названо вулицю у Вижниці.

Богдан Червак, Голова ОУН.

Сесія Вижницької міської ради (Чернівецька обл.) ухвалила рішення перейменувати вулицю 8 березня у Вижниці на вулицю Ореста Білака – визначного діяча ОУН.

У 1941 році Орест Білак у складі найбільшої Похідної Групи ОУН – «Буковинського Куреня» прибув до окупованого німцями Києва. «Одного дня в жовтні 1941р. головними вулицями Києва в струнких лавах, з жовто-блакитними прапорами, зі співом патріотичних пісень ішов «Буковинський Курінь». Бойовики, що зазнали гарту буковинського повстання, що передерлися сотні кілометрів, поспішаючи до Києва, осягнули нарешті свою ціль. Тепер вони хотіли скласти урочисту присягу на вірність українським визвольним змаганням, Українській державі та Національній Раді. Присяга відбулася в урочистій обстановці у великій залі приміщення Української Академії Наук на розі Володимирівської і Фундукліївської вулиць. Присяги своєї буковинці додержали свято. Роз’їхавшись з Києва, вони всі мужньо боролися в підпіллю, а велика частина їх даниною власної крови сплатила свій обов’язок Україні». (Г. Полікарпенко. ОУН під час Другої світової війни. На чужині, 1951)

Після розгрому нацистами підпілля ОУН у Києві і страти Олени Теліги О. Білак покинув Україну і воював на боці французьких сил Опору. Як згадував сам, «воював за незалежність Франції і славу України».І тільки сьогодні відновлено історичну справедливість щодо Ореста Білака.